Murska Sobota, 13.11.2022

Na stadionu Fazanerija je bila danes odigrana tekma 17. kroga Prve lige Telemach med Muro in Gorico.

NŠ Mura : ND Gorica 2:0 (1:0)

(Bobičanec v 9. min, Šroler iz 11-m v 58. min)

Začetna postava NŠ Mura:

Začetna postava ND Gorica:

Zaradi prepovedi igranja sta manjkala Mirlind Daku in Žiga Kous.

Matej Jukić si je v 2. minuti prislužil rumeni karton.

V 9. minuti je za vodstvo Mure poskrbel Luka Bobičanec.

Samo tri minute kasneje je zadel Kai Cipot, a je bil gol po posredovanju Vara razveljavljen zaradi prepovedanega položaja.

V 19. minuti nova priložnost za Muraše, a je bil Mihael Klepač premalo natančen.

Matic Maruško iz igre v 24. minuti srečanja, v igro Martin Šroler.

Prvi polčas se je končal z minimalno prednostjo Mure.

Iz enajstmetrovke je v 58. minuti za povišanje vodstva zabil Martin Šroler.

Amar Beganović si je v 65. minuti prislužil rumeni karton. Tekma se je končala z zmago Mure s 2:0.

Mura se je z današnjo zmago zavihtela za tretje mesto skupne lestvice.

Mura bo v 18. krogu 30. novembra gostovala v Kopru.

Več fotografij v spodnji galeriji …

13.11.2022 ob 18:34 gost

Ajmo MURA ,,,,,,,,gremo proti zmagi !!!

9 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        14.11.2022 ob 0:21 eva gost

Zacząłem zarabiać 85 USD/godzinę w wolnym czasie, wykonując zadania z moim laptopem, który dostałem od tej firmy, na którą natknąłem się w Internecie Sprawdź to i zacznij zarabiać sam. Mogę powiedzieć, że moje życie uległo całkowitej poprawie! Spójrz na to, co robię. Od tego zacząłem-------------------------->>> 𝐖𝐰𝐰.𝐑𝐢𝐜𝐡𝐀𝐩𝐩𝟏.𝐂𝐨𝐦

13.11.2022 ob 19:35 Lojzek gost

Ok zmaga,pričakovana proti ekipi ki se bori za obstanek,noben presežek in proti gorici več ali manj vsi vpišejo 3 točke,bolj bo pomembna naslednja tekma,olimpija,koper,domžale...ajde tu se je potrebno izkazati in kaj pokazati koliko si res vreden...letos pa mura zaenkrat ni premagala malo boljše ekipe...da vidimo zdaj ali je kvaliteta ali kvantiteta....kajti za 3 mesto bo potrebno zmagati tudi kak derbi,boljšo ekipo...ne samo te slabe ekipe....saj se danes videlo na stadionu kak malo publike je bilo...nikoga ne zanima sredina lestvice v soboti...narod tu ni neumen...lovorike se jw potrebno boriti...tega pa v letošnhi sezoni v muri ne bo....

8 24 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.11.2022 ob 19:49 RokoNaSrce gost

Dobro...tan v tistih krajih, ge pa so klubi v sredi lestvice, tan pa te je narod neumen????ojoj....koji komentar

7 1 Prijavi neprimerno vsebino
      13.11.2022 ob 20:55 gost

Čergoli, ka si še drislavi?

13.11.2022 ob 22:15 gost

Daj , daj kaj boš ti klošar sa juga !!!

14.11.2022 ob 0:12 Cigan iz Vanča vasi gost

Jeee gnes ga je diridonda daku peko burek pri Vanča vejsi.

2 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.11.2022 ob 9:19 gost

Vrajdeni čunta, nema pojma.

0 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      14.11.2022 ob 9:23 LFL gost

lojzek: daj povej koliko krat si bi letos na tekmi MURE ,da si tak pameten in da MISLIŠ da vse veš.Če bi bil tak pameten kot misliš da si,bi vedel da se prvenstva dobivajo s tako imenovanimi MALIMI TEKMAMI. Nehaj filozofirati. MURA je premagala KOPER in CELJE.A ti še zmeraj ni kaj jasno????????

14.11.2022 ob 20:27 gost

Slabo slabo slabo ne šinfajte Lujzeka un je vse fajn pa dobro napiso taka ne bluzite če nevejte te tijo bojte un se dobro razme z nogometa

15.11.2022 ob 7:56 gost