Pester in uspešen vikend mlajših selekcij Mure 05

24.1.2012

Minuli vikend je bil podmladek Mure 05 zelo dejaven, saj so na raznih turnirjih nastopale kar štiri selekcije - do 8, 9, 10 in 12 let. Izkupiček črno-belih je bil tri prva mesta in tretje mesto.

Turnir U8 – Kidričevo; sobota, 21. januar 2012

Nogometaši U8 Mure so slavili na turnirju v Kidričevem, ki ga je organiziral NK Aluminij. Muraši so v finalu po kazenskih strelih premagali domačine. Naslov najboljšega strelca turnirja je pripadel Tiu Cipotu.

Za Muro 05 so pod vodstvom trenerja Simona Baligača nastopili: Lan Erjavec, Alen Balajc, Marsel Škraban, Patrik Horvat, Blaž Baligač, Marcel Ratnik, Žan Nemet in Tio Cipot.

Rezultati skupinskega dela:

ND Mura 05 : NŠ Poli Drava – 4:0 (Marcel Ratnik 2, Tio Cipot, Marsel Škraban)
ND Mura 05 : NK Dobrovce – 1:0 (Tio Cipot)
ND Mura 05 : NK Bravo Publikum – 1:0 (Blaž Baligač)

Polfinale:

ND Mura 05 : NK Fram – 3:0 (Tio Cipot 2, Marsel Škraban)

Finale:

ND Mura 05 : NK Aluminij – 3:2 (kazenski streli) (Blaž Baligač, Marcel Ratnik, Tio Cipot)

Turnir U9 – Kidričevo; nedelja, 22. januar 2012

Kidričevo je bilo tudi prizorišče tudi turnirja za nogometaše do 9 let. Muraši so turnir končali na 3. mestu.

Muro 05 so pod taktirko trenerjev Aleša Bagole in Damjana Ošlaja zastopali naslednji igralci: Nejc Gorza, Aleš Štornik, Tarik Bagola, Rok Erniša, Aljaž Žekš, David Klar, Teo Toth in Teo Tot.

ND Mura 05 : Videm 4:0 strelci: (David Klar 3, Aljaž Žekš, Teo Toth)
ND Mura 05 : Tabor Maribor 1:1 (Rok Erniša)
ND Mura 05 : Limbuš Pekre 1:0 (avtogol)

Polfinale:

ND Mura 05 : Dobrovce 0:2

Za tretje mesto:

ND Mura 05 : Rače 2:0 (Aljaž Žekš, Teo Tot)

Turnir U10 Rad igram nogomet -  Apače; sobota, 21. januar 2012

Nogometaši selekcije U10 so zmagali na turnirju in se s tem uvrstili v 3. fazo tekmovanja. Trener Darjan Slavic je za turnir izbral naslednje igralce: Erik Gergorič, Kai Cipot, Nejc Benko, Alen Katan, Alan Kaučič, Grega Ropoša in Anže Legen.

Rezultati:

ND Mura 05 I : NŠ Poli Drava 4 : 1 (Alen Katan 2, Grega Ropoša, Nejc Benko)
ND Mura 05 I : NK Beltinci 5 : 0 (Nejc Benko 3, Grega Ropoša 2)
ND Mura 05 I : NK Sr. Bistrica 3: 0 b.b

Vrstni red:

1. ND Mura 05 I
2. NK Poli Drava
3. NK Agr. Beltinci

Turnir U12 – Ptuj; sobota, 21. januar 2012

Nogometaši Mure 05 so osvojili prvo mesto na turnirju, ki ga je organizirala NŠ Poli Drava. Pod taktirko trenerja Jožefa Husarja so nastopili naslednji igralci: Gašper Šaruga, Aljaž Casar, Žiga Meolic, Niko Časar, Jan Marič, David Gjergjek, Žan Kolmanič, Jure Lukač, Matic Kovač, David Copot in Patrik Žekš. Za naj vratarja turnirja je bil izbran Šaruga, za igralca turnirja pa Kolmanič (oba Mura 05).

Rezultati predtekmovanja:

ND Mura 05 : NŠ Poli Drava 2 4:0 (Žan Kolmanič 2, Aljaž Casar, Jure Lukač)
ND Mura 05 : ND Dravinja 4:0 (Aljaž Casar 2, Jure Lukač, Žan Kolmanič)
ND Mura 05 : NK Rakičan 4:0 (Žan Kolmanič, Aljaž Casar, Jure Lukač, Niko Časar)
ND Mura 05 : NK Aluminij 1:0 (Žan Kolmanič)

Finale:

ND Mura 05 : NK Međimurje 6:1 (Žan Kolmanič 3, Aljaž Casar, Žiga Meolic, Patrik Žekš)