https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje

LOKALNO

FOTO in VIDEO: Zarjin koncert prinesel pomlad v Puconce

Puconci, 11.03.2025 ob 14:00  

V nedeljo, 9. marca 2025, je Spominski dom Števana Küzmica v Puconcih napolnila prijetna glasbena atmosfera. Pevska skupina Zarja je s svojim koncertom "Naj bo pomlad" poskrbela za čudovit večer, poln topline in harmonije.


Občinstvo je uživalo v prelepih melodijah, ki so jih pevke predstavile s predanostjo in izraznostjo. 

Posebno noto dogodku so dodali gostje, Moški oktet Dornava, ki so s svojimi glasovi obogatili koncertni program in navdušili obiskovalce.

Prireditev je obiskalo veliko ljubiteljev zborovske glasbe, ki so dogodek pospremili z bučnim aplavzom in pozitivnimi odzivi. Koncert je organiziralo Kulturno-turistično društvo Moščanci.

Pomlad se je v Puconce vrnila ne le v naravi, ampak tudi skozi melodije in čudovito vzdušje.

Več fotografij v spodnji galeriji ...

Foto: Klara Durič

    Fotogalerija

    Komentarji

    1. gost
      11.03.2025 ob 18:30 betek gost

      kaka pomlad, če pa so na prireditvi samo stari ljudje. to nede prineslo nobenih haska če nebojo tudi mladi meli priložnost nastopat te pa se čudite da nega mladih na prireditvah. Zato pa mladina špila igrice na računalniki, tam dobijo potrditev, če tudi je lažna. če mladino ne včimo zakaj je pomembna kultura, te tudi ko bojo velki nebojo spoštuvali svoje kulture. kdo pa jih bo včil kulture, če pa starejši nemajo kulture.

      2 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    2. gost
      11.03.2025 ob 18:37 betek gost

      kaka pomlad, če pa so na prireditvi samo stari ljudje. to nede prineslo nobenih haska če nebojo tudi mladi meli priložnost nastopat te pa se čudite da nega mladih na prireditvah. Zato pa mladina špila igrice na računalniki, tam dobijo potrditev, če tudi je lažna. če mladino ne včimo zakaj je važna kultura, te tudi ko bojo velki nebojo spoštuvali svoje kulture. kdo pa jih bo včil kulture če pa starejši nemajo kulture.

      0 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    3. gost
      12.03.2025 ob 8:22 nekulturnik gost

      Betek ti nimaš pojma, ka pišeš same bedastoče. Ka ti neveš da je človek naravo čisto uniča. v naravi se ne dogajajo več ciklosi. niti neje zima niti pomlad, niti jesen. sveje zmešano najbolj pa ludje ka nerazočijo ka je kultura pa ka neje kultura,. zato nobeden ne spoštuvle sočloveka narave in Bogeca. Ka na prireditvi vidiš stare ljudi z poštrihanimi lasmi. nobenega sivuga lasa. naše babice pa dedeki so meli sive lase pa dosti mudrosti.gnes pa sivih las ne vidiš, modrosti pa od starejši tudi ne čuješ. vse je falcitikaf, sama laž. na vuni uj notri pa fuj, so včasih mudrovali naši stari s sivimi lasmi. Zakaj ni na tej priretitvi mladih da bi popevali?Mladi so novo živleje vupanje, veselje,... Ka mi prekmurci nič dece ne delamo več? Če nede dece tudi noveda življenja nede, pa nas prekmurcev tudi nede. ka je to kulturna politika? če je to kulturna politika te nam bo žmetno v prihodnosti. ka vprašanje kolko pomladi bomo še dočakali. dosti brodenja, kaje betek dosti toga že zapisal.

      2 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.