KRONIKA

Pozor! Goreče vozilo ohromilo promet proti Mariboru
Prometni portal Promet.si poroča, da je Štajerska avtocesta pred izvozom Slovenska Bistrica jug proti Mariboru zaprta zaradi gorečega vozila.
Zaradi zaprtja hitro nastaja daljši zastoj, zato voznike pozivajo k previdnosti in pravilnemu razvrščanju v zastoju.
Za osebna vozila je omogočen obvoz po regionalni cesti med priključkoma Slovenske Konjice in Slovenska Bistrica jug, a se tudi tam pričakuje povečana gostota prometa.
Foto: Promet.si
Fotogalerija

Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.