GLOBALNO
Zgodaj zjutraj so se ponovno stresla tla
Seizmografi državne mreže potresnih opazovalnic so danes ob 4.55 zabeležili zmeren potresni sunek, magnitude 1,4. Po prvih podatkih je bilo žarišče potresa 49 kilometrov od Ljubljane, v bližini Brezij.
Intenziteta potresa v širšem nadžariščnem območju ni presegla IV. stopnje po evropski potresni lestvici, potres pa so čutili nekateri prebivalci naselij Češnjice pri Kropi, Podnart in okoliških vasi, so še sporočili iz Urada za seizmologijo na Agenciji RS za okolje.

Vir: STA
Foto: ARSO potresi, Freepik
Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.


Specialist za potrese,,budalo,,