KRONIKA
Pomurski policisti prijeli migrante, odkrili goljufije in opozarjajo na meritve hitrosti
V preteklem dnevu so pomurski policisti obravnavali pet prometnih nesreč z materialno škodo, tri kazniva dejanja, tri kršitve javnega reda in miru, dve poškodbi vozil na parkiriščih in štiri povoženja divjadi.
Na Hodošu je bilo prijetih enajst tujcev, ki so nezakonito vstopili v državo. Vsi so zaprosili za mednarodno zaščito.
Na področju kriminalitete je bil obravnavan sum ponarejanja denarja ter kaznivi dejanji goljufije.
Javni red in mir je bil kršen dvakrat v zasebnih prostorih in enkrat na javnem kraju. Meritve hitrosti z radarjem bodo danes pogostejše na območju Ljutomera.
Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.


vozite nazaj to golazen muslimansko!!!