VIC DNEVA
Prostovoljni prispevki
Voznik v Nemčiji se vozi po avtocesti, ko naleti na zastoj v prometu. Stojijo tri vzporedne kolone vozil in promet se že več ur ne premakne nikamor. Voznik je zagledal policista, ki je hodil sredi avtoceste med avtomobili in ogovoril vsakega voznika. Ko je policist prišel k njemu ga je voznik vprašal:
"Zakaj pa je takšen zastoj?"
"Helmut Kohl ni zbral dovolj prispevkov za svojo stranko in zdaj grozi, da se bo sredi avtoceste polil z bencinom in zažgal. Jaz pa hodim naokoli, da od voznikov zberem prispevke zanj."
"Koliko ste pa že zbrali?"
"Petsto litrov, toda lahko bi več, pa vozniki zaradi zastoja ne morejo do bencinske črpalke!"
Fotogalerija
Komentarji
Opozorilo
Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.
Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.
Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.

