https://www.pomurec.com/go/194/Oglasevanje

VIC DNEVA

Džaba medi njegove želje…

14.4.2015  

Medo i zeko se dosađuju u šumi. Kaže zeko medi:
-Medo, idemo pecati ribe brže će nam dan proći!!

Odu da pecaju ribe kad trza kod zeke, izvlači zeko a ono zlatna ribica.

Ribica im kaže da je zlatna i da će im ispiniti po dvije želje
ali da je poslije puste. Žao im što nije tri, ali složi se i zeko i medo.
-Hajde medo kaži svoju prvu želju? kaže mu ribica.
-Želim da na svakom drvetu bude krošnja meda!!
Želja ispunjena.
-Hajde sad ti zeko kaže mu ribica.
-Želim najbrži motor na svijetu!
Želja ispunjena.
-Medo kaži drugu želju.
-Želim da pored svakog drveta bude dobra medvjedica!!
Želja ispunjena.
A sada i ti zeko drugu želju.
-Moja želja je da medo bude PEDER
Baci ribicu u rijeku, skoči na motor i pobježe.

    Fotogalerija

    Komentarji

    info_outline

    Opozorilo

    Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Pomurec.com želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja. Najboljše komentarje bomo ob koncu leta nagradili.

    Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Pomurec.com. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

    Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Pomurec.com bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.