Nafta iz Kranja s točko

21.3.2021

Danes popoldne so se na drugoligaške zelenice po petih mesecih vrnili nogometaši Nafte 1903, ki so si v gosteh pri kranjskem Triglavu priigrali eno točko.

NK Triglav – NK Nafta 1:1 (0:0)

(Ahmetaj 55. min in Ubochioma 60. min)

Začetna enajsterica Nafte 1903:

Začetna enajsterica Triglav Kranja: Vodišek, Brkić, Šalja, Čeh, Jakupović, Hasanaj, Vuković, Kopač, Kumer, Ivetić, Zlatkov. Na klopi: Alagić, Skok Jekovec, Udovič, Ahmetaj, Idrizi, Bojić, Livančić.

Prvi polčas tekme se je končal brez posebnosti, v drugem polčasu pa je bilo bolj pestro. V 53. minuti je rumeni karton prejel Tim Židan. Kmalu zatem je v 55. minuti srečanja povedel Triglav. Zadel je Albin Ahmetaj.

Po rumenem kartonu za Jako Bizjaka v 58. minuti, so Lendavčani v 60. minuti uspeli izenačiti rezultat. Za rezultat 1:1 je poskrbel Meshack Izuchukwu Ubochioma.

V 85. minuti je rumeni karton prejel še Dominik Drk. Tekma se je končala z neodločenim rezultatom 1:1.

Nafto naslednja tekma čaka v sredo, 24. marca, ko bodo na zaostali tekmi 12. kroga gostili velenjski Rudar.

*Foto: arhiv Pomurec.com