Mura v Gorici pričakovano do treh točk

30.4.2021

Danes se je v Športnem parku Nova Gorica odvila tekma 31. kroga Prve lige Telekom Slovenije, kjer je Mura zanesljivo premagala zadnjouvrščeno Gorico z 1:5.

ND Gorica - NŠ Mura 1:5 (1:2)

Begić (17. min), Zirdum (ag, 23. min), Cipot (39. min), Gorenc (54. min), Bobičanec (71. min), Štrakl (90. min)

Začetna enajsterica ND Gorica:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Glavni sodnik na tekmi je Roman Glažar, pomagajo mu Jure Praprotnik, Alen Salkić in Božo Kondić.

V 17. minuti so z zadetkom Begića povedli domačini. Izenačenje v 23. minuti, po podaji Karničnika v kazenski prostor se je žoga od Zirduma odbila v gol.

V 26. minuti rumeni karton za Pucka. V 33. minuti rumeni karton tudi za Karničnika, ki bo moral zaradi sedmih prejetih kartonov v prvenstvu naslednjo tekmo izpustiti.

Vodstvo Mure v 39. minuti, za 1:2 je zadel Cipot. Prvi polčas se je po preobratu končal z vodstvom Mure 1:2.

Po podaji iz kota je v 54. minuti zadel Gorenc.

Trojna menjava pri Gorici v 59. minuti. Kehinde je zamenjal Paljka, Cvijanović Mavretiča in Colley Velikonjo.

V 66. minuti dve menjavi pri Črno-belih. Šturm je zamenjal Pucka, Žižek pa je vstopil v igro namesto Cipota.

V 68. minuti rumeni karton za Gorenca. Tudi on bo moral odsedeti naslednjo tekmo zaradi sedmega kartona v prvenstvu.

Rumeni karton Kavčiču v 70. minuti. Iz prostega strela je v 71. minuti zadel Bobičanec in tako še povečal prednost Mure na 1:4.

V 73. minuti rumeni karton za Hožića. Še zadnji menjavi pri Gorici v 75. minuti, Kačinari je zamenjal Begića, Baruca pa NKamo.

Znova dve menjavi pri Muri v 81. minuti. Štrakel je zamenjal Marošo, Horvat pa Koutra. V 84. minuti je Šimundža izvedel še zadnjo menjavo, v igro je vstopil Đurak, iz igre je šel Bobičanec.

Mura v 90. minuti še povečala vodstvo, zadel je Štrakl. Tekma se je končala z visoko zmago Mure 1:5.

*Foto: arhiv Pomurec.com

30.04.2021 ob 17:36 gost

Muraši gola tako ne znajo dati. Veška ekipa pač. Imate Trejzo zraven v Nov9i Gorici?

2 23 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 17:39 gost

Pizda, kak sem to napiso, je Mura dala gol.

0 14 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 18:17 gost

Ti samo piši ve zabadav pišeš,mi mo pa gole davali

19 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 18:40 AJAJAJAJAJ gost

Še en dokaz, da se čudeži dogajajo. Mura bo spet zmagala. HAHAHAHA, tudi vaški klubi občasno zmagajo.

5 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 18:46 gost

Glih san ščel napisati,ge pa te zaj sijo tej Madžarski hlapci,ka se nika ne komentera.

4 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 19:16 gost

NAJBOLJŠI IGRALEC ZOPET BOBIČANEC IN ZELO DOBRO JE IGRAL OURO. BRAVO MURA IN KJE STE NAJPAMETNEJŠI KOMENTATORJI----------------VAS BOLI IN SI NE UPATE NEGATIVNO KOMENTIRATE.

16 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        30.04.2021 ob 19:33 gost

Ti si slep in nor. Ouro je vsako žogo zajebal. Bobičanec pa z 20 metrov mora gol trufiti, če mu neumen golman cel gol pusti prazen. V igri pa Bobičanec ni pokazal veliko. A ti vedno drkaš na Bobičanca. Da nisi ti tisti od Grada? Pa ti bedni reporterji na Planet TV tudi.

3 13 Prijavi neprimerno vsebino
        30.04.2021 ob 21:36 Gost gost

Ouro je iz tekme v tekmo boljši, pomoje ze zaradi lazje komunikacije, saj ze kar nekaj casa tu in ze malo bolje razume. Tij od tu kak je Bobicanec gol dal, niti ne brsnes do gola, vsaka njemi cast za ta zadetek, me pa svadi ker včasih prevec strelja na gol, tudi iz nemogocih situacij, pa tudi da izvaja vse prekinitve. Meni osebno je zadnje case en najbolj zahvalnih igralcev Karnicnik.

5 1 Prijavi neprimerno vsebino
        30.04.2021 ob 21:45 gost

Pa ti znaš zakaj Bobičanec samo strelja na gol, podati pa nehče. Zato, ker vsak nogometaš dobi za dosežen gol zraven plače še 1 000 evrov nagrade. Ti je zdaj jasno? Slabši je nasprotnik več zasluijo. Posebej danes. Gorica ne spada v prvo ligo. Še en nasvet ti dam: ne podcenjuj človeka, ki ga ne poznaš. V veliki Jugoslaviji ( 23 milijonov prebivalcev ) sem bil državni prvak. Bobičanec bi mi samo pijačo lahko nosil. On ni niti n od nogometaša ( v jugoslovanskem in evropskem merilu ), za slabo Muro je pač dober.

1 8 Prijavi neprimerno vsebino
        01.05.2021 ob 4:32 Gost gost

Ne zmislavli si o neksih nagradah za vsak gol, ne pumpaj naroda gor brezveze, ker to ne drzi, to so le tvoje blodnje.

3 2 Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 19:51 gost

Turbašje ste videli,ka je nogomet ? Nej ,ka bi se pogeli od zavisti .Ka pa posrani df verjetno ,de se veso

11 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        30.04.2021 ob 22:57 Magyar Bacsi gost

Atomski nogomet bobijev, flokijev...........hahahahhahah. Mura prvak, slep je tisti, ki to ne vidi.

1 1 Prijavi neprimerno vsebino
        30.04.2021 ob 22:59 Magyar Bacsi gost

30.04.2021 ob 20:10 gost

KOMENTATOR OB 19,33 SI STVARNO IDIOT IN NIMAŠ POJMA O NOGOMETU-----TE BOLI IDIOT NEPISMENI, KER JE BOBIČANEC ŽE DVE TEKMI NAJBOLJŠI----VSI TO VIDIJO SAMO TI NEPISMENI IDIOT PA NEGATIVNO KOMENTIRAŠ O MURI. POJDI V KOPALNICO PRED OGLEDALO----NA DRUGI STRANI IDIOT, DEBIL, SMRDLJIVKO----------SE TRESNI V TO PRAZNO PRIMITIVNO GLAVO.......

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      30.04.2021 ob 20:20 gost

TI SI PEDOFIL, PEDER, SMRDLJIVKO, DEBIL ITD...

30.04.2021 ob 21:36 gost

In naj kdo reče da niso prizadeti. 2mladinska in kadetska liga se prične jutri 1 maja Veržej in Nafta ostali prekmurski pubeci pa lahko samo sanjajo o nogometu. Gdo si želi rati boljši nogomet imate na razpolago te dva kluba.

01.05.2021 ob 1:56 Okostnjak gost

Kaj ima to veze s konjskimi dirkami? A si slišal kdaj za J. Toporišiča? Ti namignem, ni bil nogometaš. Pa želim lep vikend.

01.05.2021 ob 7:17 Lendavski nadvojvoda(original) gost

Toporišič bi napisal "....kdaj slišal...",no,premetanka pač.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      01.05.2021 ob 7:03 gost

Kje ti živiš? Na Goričkem v najbolj zabačenem selu? Kako dolgo si navijač? V vsakem klubu je tako, samo zneski so različni.

01.05.2021 ob 7:34 Gost gost

Seveda ka nej za pivo in sendvič, samo se place igralcev v Muri nemrejo primerjati s placami igralcev Olimpije oz. Maribora, kjer ima recimo Tavares skoraj 16000 na mesec, Kronaveter pa takoj za njim. Ta dva skupaj dobita toliko kot pol Murine celotne ekipe.

0 4 Prijavi neprimerno vsebino
        01.05.2021 ob 8:01 gost

7:34........... če bi ti vedel koliko dobi Šimundža in koliko dobijo Bobičanec in nekateri ( zraven vseh drugih ugodnosti ), bi moral na urgenco. Dobro, da ne veš. So pa kar veliki zneski. Moraš pa razumeti, da Muri ni in nikoli ne bo Maribor ali Olimpija, zato tudi plače niso take kot so tam. Pol Murine ekipe skoraj nikoli ne igra, ker so preslabi, zato njihove plače niso primerljive z najboljšimi. Ti veš, da ima Mura pogodbe s 30-imi nogometaši?

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
        01.05.2021 ob 14:30 gost gost

gost 8:01, seveda vem koliko imajo določeni igralci, seveda ne od vseh ampak od teh parih s kerimi se poznam in številke so deleč od teh s kerimi ti hočeš napihovat narod na internetu. Tak za primerjavo, Naftini igralci ne zaostajajo kaj dosti za Murinimi v plačah, ne cedita se med in mleko. Zgleda da misliš da so plačeni tak kot ligah petice .

01.05.2021 ob 8:00 gost

Štrakl je dal najlepši gol..

01.05.2021 ob 8:06 gost

Oba pa več nista niti bleda senca tistega kar sta včasih bila.

01.05.2021 ob 8:30 gost gost

Bobi kapo dol čestitke to ne vidiš vsako leto celo desetletje to do vrteli po televiziji

0 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      01.05.2021 ob 8:37 AAAA gost

Ge vas ene ne razmin ka se spiščavlete v debate z osebkon keri samo provocejra, ignorejrajte ga pa naj si san seuf pogučavle.

01.05.2021 ob 10:24 gost

Kakšen navijač Mure si, če ne veš kaj se v klubu dogaja? Imate pa edinstvene tribune, slabe in napačno postavljene reflektorje ( za 600.000 evrov občinskega davkoplačevalskega denarja, čeprav je klub v zasebni lasti ), igrišče podobno njivi za koruzo, kamere zaprenos tekme postavljene proti soncu, Trejza je lahko na vsaki tekmi brezplačno, ti s plačano karto ne smeš na tekmo, ............................................................................................................ Eh, kaj bi dalje pisal o navijanju, pijancih na tekmah ( ko so bili gledalci dovoljeni ) - nekateri so prišli tja piti in se dreti, ne pa gledati tekme, ...............................

1 3 Prijavi neprimerno vsebino
      01.05.2021 ob 11:11 AJAJAJAJAJ gost

Tudi slepa kura zrno najde. MURA PA JE ŠE VEDNO SAMO VAŠKI KLUB.

01.05.2021 ob 18:41 gost

Muraši ( tisti objektivni ) ste videli kaj se v našem nogometu vse dogaja. Maribor, ki je uvidel, da nima šans za prvaka, je dal tri točke Celju, da ne bo izpadlo iz lige. Ko Celjani niso mogli dati gola, je to namesto njih storil Martinović s prelepim avtogolom. V zaključku tekme pa ni šel na žogo, da so Celjani dali še drugi gol. Sem prepričan, da se bodo proti Olimpiji Mariborčani borili kot levi, ob koncu prvenstva pa Muri mirno dali tri točke.

19. gost
      01.05.2021 ob 19:55 gost

GNOJI VAS BOLI, KER MURA ZMAGUJE----------STVARNO STE IDIOTI, DEBILI,SMRDLJIVCI ITD..MURA BO IGRALA V EVROPI A VI IDIOTI SMRDLJIVI BOSTE JOKALI-----------PRIZADETI DEBILI.

2 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      01.05.2021 ob 20:23 gost

ČE TE MURA NE ZANIMA NE KOMENTIRAJ O MURI IN NE ŽALI LJUDI, KI DELAJO IN SKRBIJO ZA MURO.JAZ PLAČAM VSTOPNICO IN HODIM NA TEKME A TI NE KOMENTIRAJ IN NE ŽALI MURE IN NJEGOVIH GLEDALCEV------STVARNO SI IDIOT.

01.05.2021 ob 20:43 gost

Odiš ti kurac na tekme. Na tekme hodi Trejza, ki nič ne plača. Ti plačaš pa ne smeš gor. Ona ne plača nič pa je na vsaki tekmi na tribunah. Hhihihihihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.