12.8.2021

Ob 19. uri se je na LFF stadionu v litovski Vilni začela povratna tekma med Žalgirisom in Muro. Prva tekma za preboj v play-off kvalifikacij za Ligo Evropa se je končala z neodločenim rezultatom 0:0.

FK Žalgiris - NŠ Mura 0:1 (0:1)

Kous (12. min)

Začetnih enajst FK Žalgiris:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Mura je povedla v 12. minuti srečanja. Po podaji Bobičanca je zadel Kous. Sledili so štirje rumeni kartoni, v 16. minuti ga je prejel Mikoliūnas, v 23. minuti Horvat, v 26. minuti Diaw v 44. minuti pa si ga je prislužil še Uzėla. Po dveh minutah sodniškega podaljška se je prvi polčas končal minimalnim vodstvom Mure 0:1.

Drugi polčas se je pričel z rumenim kartonom za Kozarja v 50. minuti. V 58. minuti je prišlo do prve spremembe v enajsterici Žalgirisa. V igro je vstopil Sylvestr, ki je zamenjal Kyeremeha. V 64. minuti se je za prvo menjavo odločil tudi Šimundža, ki je namesto Cipota v igro poslal Škofleka.

Šimundža je nato v 71. minuti izvedel še dve menjavi. Iz igre sta šla Horvat in Lotrič, vstopila sta Lorbek in Klepač. Sledila sta dva rumena kartona, v 72. minuti ga je prejel Ljubisavljević v 74. minuti pa še Gorenc. V zadnji menjavi pri Žalgirisu je v 84. minuti v igro vstopil Gamakov, iz igre je šel Uzėla. V 89. minuti je rumeni karton prejel še Lorbek.

Tekma se je končala po treh minutah sodniškega podaljška z zmago Mure 0:1. Z zmago so Muraši ostali v lovu na skupino UEFA Evropske lige, v zadnjem krogu pred skupinskim delom tega tekmovanja se bodo pomeril z Sturmom iz bližnjega Gradca. Z zmago so si tudi že zagotovili mesto v skupinskem delu UEFA Evropske konferenčne lige.

12.08.2021 ob 19:15 Čergoli gost

Kdo bo koga raztrgal kot pes gibanico?

18 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 19:24 soul hunter gost

tekma je koncana ko sodnik zapiska 3 krat po 90 minutah...mura drzi rezultat,,,,da na koncu nebo sramote

19 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 19:55 GOST gost

SAMO DELČEK GOSPODI KA ŠINFLE BOBIJA SI ČUJA PTIČA PETI NJEGOVA ŽOGA MA OČI NEMAŠ POJMA OD LEDRA SPLOH ZNAŠ ZA MEDIMURJE SIROMAK ZVEZANI

7 19 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 20:56 gost

BRAVO MURA NAJBOLJŠI IGRALEC TEKME ŽAN KARNIČNIK. BRAAAAAAAAAAAAAVO.

28 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 20:59 gost

No mudrijaši ka te zaj pravli, mi idemo v Graz navijat !

31 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.08.2021 ob 21:05 gost

Kaj bi rad? Sem že pred 10. dnevi napisal, da je Žalgiris v rangu Beltines. Takšen sla klub premagati ni glih nekaj velikega.

11 28 Prijavi neprimerno vsebino
        15.08.2021 ob 12:10 Janez gost

Graški klub je že takoj po žrebu objavil, da na tekmi ne bo gostujočih navijačev.

1 0 Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:06 Žogica gost

Bobičanec v sredu pela Hasana na živalski sejem v Čakovec, če je še kakšni pacijent kot Hasan mesta je za vse dovolj!!!! Bravo Mura!!!!

6 15 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        12.08.2021 ob 22:27 gost

@žogica, malo razgledanosti ti ne bi škodilo, si na nivoju Hasana s to razliko, da on ve, da je v Čakovcu živilski in ne živalski sejem.

11 1 Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:11 gost

Ha ha ha sklepani šinfaši,što nas raztura? Mura je zakon.

22 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:21 kilonja gost

Poročilo o tekmi, pa bereš samo o menjavah in rumenih kartonih ? Naj vam bo grinte soboške, čestitke za zmago.

8 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:24 lol gost

Sodeć po tvojon komentari si ti nindri na nivoji greznice.

4 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:24 gost

Upam, da bosta Kuzmič in Rajbar za te tri milijone evrov, ki jih bosta dobila, vsaj to njivo na Fazaneriji uredila, če že ne kaj drugega napravila na Fazaneriji. Da se ta denar ne bo čudežno izgubil kot se je v Mariboru.

16 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:28 Stajer gost

Torej DOJENČKI navalite,,,,, komentarji sinfajte, da boste lažje vlekli DUDO. Bravo Mura.

17 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      12.08.2021 ob 21:48 se že izgublja gost

s prodajo igralcev, ta evropski pa gre za namene, ko Mure več ne bo v slovenski ligi, torej, se bo obrestoval za dve leti.

12.08.2021 ob 22:50 Busybee gost

Debelo tele bo skupaj z turbaši spet na apaurinih, apoteke pa bodo služile mastne denarce. Tak ka svinje škodljive nevzgojene Mura vam je zaprla smrdljive gobce. Butajte se z glavami v stene. Mura je v Evropi. Piše zgodovino. Vi pa kar navalite. V prvenstvu letos resan ne bomo visoko ker se špila na dveh frontah ampak pisali smo zgodovino. Šinfači pa lajajte naprej. Df serem ti v usta!!

11 7 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      13.08.2021 ob 0:08 Karel K. gost

Oba močvirnika Olimpija in Domžale sta izpadla z dvema zgubama. Pa Maribora ni nikjer zaznati, namesto nadaljnjega nastopanja so prodali Matka in so tako zaslužili. Rožman bo je spravil v drugo ligo. Šanso imajo za naslednji naslov, če se jim vrne Šimundža. Turbaši so že na začettku izgubili, Beltinci pa so na dobri poti z Gajserjem.

9 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.08.2021 ob 8:53 Tvoja pamet gost

Maribor je probo tisto Bayern Münvhen taktiko... Pokupiti vso konkurenco v naši ligi in prevladati... Ali z idijotami v vodstve ne bo šlo, dokler te pare metali v Camoranesija pa podobno van nika ne pomaga kupiti Požeg-Vancaš pa Matko... Če je klub pa trener v pizdi nemrejo dobre igralce nika... Telko glejte ka še mb stadion ne prodate, klošari!!!

7 1 Prijavi neprimerno vsebino
    19. gost
      13.08.2021 ob 5:55 GOST gost

ČESTITKE VSI SO SE BORILI IDEMO GE JE ŠALABAJZER KA TAK GRDO MISLI O BOBIJI MOGOČE SE SKRIL V SITNICAH ČE ZNA KA JE TO TELE NEIZOBRAŽENO IDEMO V GRAC AJMO MURA

5 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    20. gost
      13.08.2021 ob 7:01 Busybee gost

Debeliprojnik neboš se slino? Podkupljeni sodniki, gol iz ofsajda, nedosojenih 5 penalov za Žalgiris? Znamo te vnaprej glista. Sicer pa gnes je fešta celi den. Sočna vilica, malo na bazen. Malo nazdravit na Murin nov zgodovinski uspeh. Ti pa v svojo zatohlo sobo šinfat. Aja prvo še moreš v apoteko srmaček po pomirjevala. Upan ka boš tan v vrsti dugoj čako na vročon sonci. Bedak.

10 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    21. gost
      13.08.2021 ob 7:48 Karel K. gost

Mura debelome zagotovo ne plača nadomestila za njegovo pisanje, zato komentarji vedno negativni. Titoisti mu to plačujejo, da lahko na ta način preživi, zato jih v svojih komentarjih hvali in poveličuje bivši totalitarni diktatorski politični titoistični sistem. Če mu bo Mura plačala, bo takoj poveličeval njeno igro in igralce. To je pač človek kateri vse dela v smeri, da ima od tega koristi, osebne koristi, realnost in resnica ga ne zanimata.

3 5 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    22. gost
      13.08.2021 ob 8:47 gost

Ni mi jasno zakaj takšna evforija nekaterih piscev tu, ki pišejo pod raznimi imeni. Mura do zdaj ni igrala niti z eno ekipo, ki bi nogometu kaj pomenila. Madžari so temu Žalgirisu nasuli petardo. Če bi vi igrali z Dinamom in kakšnim bolj znanim klubom, bi lahko samo žoge iz mreže pobirali. Ne vem ali ste res imeli takšno srečo pri žrebu ali vam je kdo pri tem pomagal. Sturm tudi ni nič posenega, pač na rangu prve naše lige, tako, da tudi proti njemu lahko zmagate, a še vedno niste igrali s klubom, ki v Evropi nekaj pomeni. Za primerjavo - s kakšnimi ekipami je igral Maribor v skupinskem delu Lige prvakov!!! Če ne veste, si poglejte. Ti, s katerimi je igrala Mura, pač niso niti na nivoju naše prve lige. Od tega denarja, ki ga bodo dobili lastniki Mure, pa vi navijači ne boste imeli popolnoma nič. Čisto nič. Še daljeboste plačali za karto 25 evrov, pili dva deci toplega piva za 5 ali 7 evrov ( nihče noče napisati cene tega piva na tekmi ), medtem, ko bo Trejza na vseh tekmah brezplačno.

12 6 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.08.2021 ob 10:10 Karel K. gost

Lahko bi vseeno postali junaki pri bolgarskem Ludogorcu, kjer jih je od tega ločilo le nekaj minut, ko so imeli rezultat 1:1 in unrstitev naprej. Ludogorec pa le ni tako slaba ekipa, saj je zdaj v finalu kvalifikacij za ligo prvakov, ko so izločili Olimpijakos. Res pa je, da niso igrali z nekimi vidnimi imeni in jih tudi ni bilo in med temi so delno uspeli, so boljši od ta slabih. Zdaj je ti Sturm, ki je srednje kvalitete in bomo videli koliko so slabi ali dobri. Če dobijo petardo potem se ne morejo še kosati z Evropsko ligo. Vendar je ekipa Mure vredna kakšni milijon, ekipa šturma pa sto milijonov, torej mora biti kvaliteta velika. Seveda je zaželjena realnost pri oceni Mure, nikakor pa si ne zasluži takšne sramotitva kot si to tu nekateri privoščijo. To je realnost slovenskega nogometa, saj je slovenska ekipa lahko malo med boljšimi, če igra večina igralcev iz tujini iz bivše Juge. Tudi Maribor je imel srečo,v žrebu ko se je dvakrat uvrstil v ligo prvakov. tudi sse je izognil boljšim, mnogo bolčjšim, kateri so potem celo od boljših od njih izpadli.

5 2 Prijavi neprimerno vsebino
        14.08.2021 ob 11:21 Čergoli gost

Bravo! Zelo lepo si napisal, daleč je to od kvalitete nogometa, ki ga je Mura igrala v 2.ZNL - zahod in pred 20 - 25. leti nazaj. Samo budale tega ne uvidijo. Trejzo pa PUSTITE NA MIRU, ta ženska ni nikomur storila nič slabega.

2 0 Prijavi neprimerno vsebino
    23. gost
      13.08.2021 ob 9:23 gost

Mura je zmagala brez Trejze tako,da ona nič ne znači samo dosti govori pa se dela pametna pa še naprej bo hodila na tekme brez kupljene karte

4 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.08.2021 ob 9:51 Stajer gost

Gost tebe muči samo stara ženica. Mura je v glavnem ostala v Evropi pa vam paše ali ne. Edina je ki prinaša točke Slovenije in sebi da bo v naslednjih Evrobskih tekmah preskočila 1 morda 2 kolo... Pa ne glede kdo in kakšni je nasprotnik potrebno je z vsakim zmagati samo tako si denar prisluži. Kam bo so denar je jasno, da dobijo igralci in trener nagrado za doseženo,,,, za vzdrževanje kluba pa se vam ne sanja koliko to stane na mesec. Vodilni Mure se žrtvujejo za dosego vsega tega, vodit klub na takem nivoju ni hec, za nekatere tu gor seveda je, ker so še bosi.

5 4 Prijavi neprimerno vsebino
        13.08.2021 ob 10:17 gost

Štajer, samo glede te stare ženičke, ostalo je brezveze, ker si slep navijač, ki ne vidiš clotne slike. Glede te ženičke bi se najbolj moral zamisliti največji lastnik Mure Kuzmič in vsi navijači Mure. Kuzmič je tej ženski dovolil brezplačno prihajati na tekme, ko so bili ogledi tekem zaradi korone za ostale gledalce prepovedani. Ta ženska že leta in leta prihaja na tekme brezplačno, medtem, ko morate ostali dolgoletni navijači plačati vsak ogled tekme. Čeprav naekateri v vodstvu in nekateri navijači mislite, da je ta ženska nekaj pozitivnega in prepoznavnega za Muro, vam moram povedati, da se tisti, ki nismo Murini fani, smejimo iz te neumnosti. Ko v Ljubljani omeniš Muro, ljudje hitro dodajo ja, pa tista stara kuštrava baba in se začnejo smejati. Zapomnite si, da vam ta ženska dela več sramote kot prepoznavnosti. Malo se vsi skupaj zamislite.

4 4 Prijavi neprimerno vsebino
    24. gost
      13.08.2021 ob 10:04 beltinski gost

Čestitke iz Beltinec. Želimo vam še več uspehov.

7 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    25. gost
      13.08.2021 ob 10:15 GOST gost

LJUDJE BOŽJI MURA JE NAŠA PREKMURJE VSI BI JO MOGLI PODPRETI EDNI STE REJSAN VDARJENI GE JE MAR OLIM DOMŽ NIDRI PREKMURJE MA KLUB V EVROPI ŠČI ŠTITE ALI NEJ TREJZA MASKOTA FAZANARIJE MOGOČE BI SE ŠTERI RAD SLIKU NEMREŠ SI PRELEJVI

4 8 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    26. gost
      13.08.2021 ob 11:09 gost

Murini navijači pripravite se na tekmo Mure za 25 evrov in dva deci toplega piva za 5 evrov, Trejza se vam bo pa smejala s tribune, ker njej ni potrebno plačati, še sladoled in torto dobi šenki. Hi,hi,hi,hi.

5 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        13.08.2021 ob 11:26 gost

V vsakem dobrem klubu najstarejši krajani, ki so Zvesti navijači kluba dobijo brezplačno sezonsko karto, in Treza ni izjema. Ne moremo pa pomagati vam, ki ste proti temu, kajti vi morate najprej končati osnovno šolo potem pa boste že vedeli kako to gre.

3 6 Prijavi neprimerno vsebino
        14.08.2021 ob 11:32 gost

11:26......... Ne piši bedarij. Po tvoji slovnici bi človek pomislil, da ti nisi končal osnovne šole, po vsebini komentarja je pa v to lahko prepričan. Zakaj je Trejza lahko gledala vsako tekmo v korona času, ko je bil ogled tekem za ostale navijače prepovedan? Mudronja daj odgovor.

3 0 Prijavi neprimerno vsebino
    27. gost
      14.08.2021 ob 19:27 Magyar Bacsi gost

Djamo Dizelaši - NAFTA!!!

28. gost
      14.08.2021 ob 20:23 Risto Kubura gost

Mura 6 golov ne bo dosegla pol leta!!!! Sedaj pa bo žurka v Lendavskih goricah. Pekli bomo 3 odojke, 100l vina, polno žensk iz Lentija.........pel bo Palikanum......

5 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
    29. gost
      15.08.2021 ob 8:43 Adijo pamet gost

3.liga Evrope. Nej so drugi klub v Sloveniji, ki bodo jesen preživeli v Evropi. So pa prvi ki ga bodo preživeli v 3.ligi Evrope. Drugače pa čestitke.

30. gost
      15.08.2021 ob 16:47 gost

Kaj je muraši, prpa pred današnjo tekmo? Nega članka, vsi se usrali, pa valjda se ne bojite ene majhne ekipe iz Radomelj?