Beltinci Klima Tratnjek do prve zmage v sezoni

16.7.2021

Na Mestnem stadionu Ob jezeru v Velenju se je v nedeljo odvila tekma 3. kroga 2. SNL, kjer so Beltinci Klima Tratnjek premagali Rudar Velenje z 1:2.

Rudar Velenje - Beltinci Klima Tratnjek 1:2 (1:2)

Grobelnik (1. in 43. min), Jovan (37. min)

Začetna enjasterica Rudar Velenje: Sekulić, Verbič (od66. Jovanović), Barič (od 74. Jukić), Koprivnik, Saramago (od 87. Vošnjak), Spudić, Bračun (od 46. Lombaya), Kočar, Wirekoh, Jovan, Hrovat

Začetnih enajst Beltinci Klima Tratnjek: Zver (od 28. Gyergyek), Cener (od 46. Klobasa), Marič (od 82. Pihler), Grobelnik (od 62. Hari), Džumhur (od 62. Balažic), Raduha, Sočič, Maučec, Zeljković, Mörec, Kaučič

Beltinčani so v nedeljo zabeležili prvo zmago v sezoni. Z 1:2 so premagali velenjski Rudar. Povedli so že v 1. minuti srečanja z zadetkom Grobelnik. Domačinom je v 37. minuti s strelom Jovana uspelo izenačiti rezultat. V 43. minuti pa so znova povedli Beltinčani in tudi tokrat je bil strelec Grobelnik.

Beltinčani so tako po dveh remijih zabeležili prvo zmago v tej sezoni. Naslednje srečanje jih čaka v soboto, 21. avgusta, ob 17. uri, ko bodo v 4. krogu 2. SNL gostili Triglav Kranj.