Poraz Lendavčanov proti Velenjčanom

28.8.2021

V petek, 27. avgusta, je na Mestnem stadionu Ob jezeru v Velenju bilo odigrano srečanje 5. kroga 2. SNL, v katerem je Nafta 1903 gostovala pri Rudarju in izgubila s 3:1.

Rudar Velenje - Nafta 1903  3:1 (1:1)

(Csaba v 8. min, Sousa v 24. min-11m in v 70., Jovan v 59. min)

NK Nafta 1903: Cotman, Csaba  (od 65. Szökrönyös), Rebernik, Florjanc, Drk (od 78. Čuček Bezjak), Haljeta, Stare (od 65. Vinko), Novinič, Bolla, Korošec, Szabó.

Rudar Velenje: Žiger, Jukić, Kočar, Verbič, Spudić (od 87.Vošnjak) , Barić (od 73. Rudonja), Jovan, Hrovat, Sousa (od 87. Štrakl), Koprivnik (od 78. Lombaya), Wirekoh (od 78. Jovanović).

Sodniki: N. Gergič Nejc (glavni sodnik), T. Friš (1. pomoč) in A. Holcman (2. pomoč).

Zadetki: 0:1 Csaba (8.), 1:1 Sousa (24.- 11m), 2:1 Jovan (59.), 3:1 Sousa (70.).

Rumeni kartoni: Csaba, Haljeta, Rebernik, Florjanc; Drk, Kočar, Verbič.

Tekma se je pred 150 gledalci začela bojevito.

Že v začetku srečanja so povedli Lendavčani. V 8. minuti je za 0:1 zadel Burai Erik Csaba.

Prvi polčas se je tako končal z rezultatom 1:1. V 24. minuti je bila dosojena enajstmetrovka za Velenjčane, s čimer so rezultat izenačili na 1:1.

V drugem polčasu so bili Velenjčani nekoliko uspešnejši, saj so povedli z 2:1 v 59. minuti. Zadetek je dal Jovan. Nato so Velenjčani povečali razliko v 70. minuti. Tekma se je končala z zmago Rudarja z 3:1.

Nafta bo gostila v soboto, 4. septembra, Triglav Kranj. Tekma se bo v Športnem parku Lendava pričela ob 20. uri.

28.08.2021 ob 11:05 gost

Sem ze pred prvenstvom napovedal, da se bo Zte3 boril za obstanek. V vsem slabem je nekaj dobrega. Ce izpadejo v tretjo ligo bodo madzarski investitorji odsli in vrnil se bo nas sveti klub Nafta. Tudi v mlajsih kategorijah so slabi rezultati.. Zadnji cas da madzari odidejo se preden vse unicijo. Upam, da so zdaj tudi Gorgoni spregledali in ne bodo vec vzpodbujali to nocno moro iz Madzarske.

16 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        28.08.2021 ob 16:25 gost

Vse lepo in prav, se spomnite tistih dobrih lepih cajtov, ko smo v prvih 10ih minutah fasali od vsakega 3 komade v 3. ligi??? Na tribuni je ostalo 30 ljudi, vsi so šinfali domačo Nafto brez pribite pare na računu? Problem je, da nimamo več nikogar kdo bi dal za fuzbal v Lendavi. Lahko danes gremo, pa mađarske investitorje naženemo, kaj bomo pa jutri???? Maš rešitev? Sosed, nehaj gorgonzole mešat v zadevo, ker z razliko od vas FB borcev ne mislimo grupe uničit, kar bi z bojkotom definitivno uspeli, poleg vsega bi pa še uslugo naredili investitorjem, če nas ni. S tihim bojkotom, brez plana in rešitev si 101% na dobri poti, da boš rešil klub pred banditi.

3 3 Prijavi neprimerno vsebino
      28.08.2021 ob 11:17 Gost 2 gost

Čas je za viszontlatasra,sjebali ste klub v nulo.Poglejte proti Soboti,Mura bo igrala v Londonu vas pa še v Trimlinih ne bi gledali.Čimprej zbrišite pokvarjenci,raje bom gledal Naftp ki bo spet naš klub v Pomurski ligi,kot vas golazen na častni tribuni.

12 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.08.2021 ob 11:25 gost

Sem istega mnenja. Raje Nafta v nizji ligi kot Zte3 vecno v drugi ligi. Ce se vrne Nafta nazaj v nizji ligi z domacimi ali igralci z pomurja bom zopet sel za njimi za vsako vukojebino. Ta Zte3 pa ne bom niti na domacem terenu pogledal pa ce mi madzari placajo ker to ni in nikoli ne bo Nafta. Vinko in Novinic tudi vidva izstopita iz ekipe kot edina domacina in ne podpirata tega sranja.

28.08.2021 ob 11:40 gost

Nije sve u pari u drogama picu, najlepse su stvari u duhovnom bicu. Hladno 🍺

28.08.2021 ob 12:36 gost

Pa bi zapirali rudnik. Vidimo da je ruda bolj nevarna , pa še boljša od nafte. RUDAR --nafta 3-1

28.08.2021 ob 12:38 horjul dikležovje gost

Zadnjič ,ko so turbaši zmagali so en teden pijsali .Zdaj so pa popušili v Velenji bosankoga pa de vse tiho .Drugo lego ukiniti ali pa brezi turbašov

4 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.08.2021 ob 12:51 gost

Ti horjul imaš dokončano osnovno šolo, poglej si svoj pravopis.

28.08.2021 ob 12:56 AAAAAAAAAA gost

Ka se menej tiče mi je vseeno kak Nafta špila zatou ka je nej v isti ligi kak Mura, da ta či ta te de me zanijmalo. Bi pa samo pijto tistoga ka je napovedo zmago Nafte pa poraz Mure naj mi še napove kakšne pare ka mo kontra špilo, dobitek zagotovljeni.

28.08.2021 ob 14:27 gost

Nafto hvali samo se Df, ki vedno provocira z tem murase, ti pa mu se vedno nasedajo. Zalostno.

28.08.2021 ob 17:46 Sramota gost

SRAMOTA,Dončič pakuj,pa ne govorite da ni kriv trener,za vse je kriv trener,on si je izbral igralce,škoda da ni dal v igro Magdiča ker bi potem zmagali,uprava kluba ni nič kriva ker se ogromno trudijo,sramota.Vinko rezerva ha,ha

1 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      28.08.2021 ob 19:40 gost

In kdo je pripeljal Doncica? Kocsardi in Gabor Veg. Unicevalca lendavskega fuzbala.

28.08.2021 ob 23:06 gost

Oba Pomurska drugoligaša naskakujeta VRH. Hitro zelo hitro so ju spustili tja kamor spadata .V boj za obstanek.

29.08.2021 ob 9:52 Busybee gost

Df bo investiral svojo pasjo utico v klub in prišli bodo boljši časi. Ne se bat

29.08.2021 ob 9:53 Janez gost

Kjerkoli so Madžari investitorji v ostalih državah in vlagajo v nek klub, se gradi moderne stadione za njih, klubi pa igrajo v 1.ligi. V Sloveniji pa tega ni. So res krivi Madžari? Zakaj bi drugje uspevali, v Sloveniji pa namerno ne? Je nemara kje drugje vzrok?

30.08.2021 ob 17:22 kilonja gost

Zakaj bi drugje uspevali, v Sloveniji pa namerno ne? ...zato ker bi jih drugje zbrcali nazaj v pizd.o materno od kod so prišli, pri nas pa lahko delajo kaj hočejo, ne da bi pokazali rezultate svojega " dela"...oziroma svoje kraje .

29.08.2021 ob 16:43 Bravo Janez gost

Problem je Dončič,in njegovi šefi Magdič iz ozadja vse dirigira,pa ovi škoda ga,imenovati največji mešetar v klubu