4.11.2021

Danes je bilo v francoskem Rennesu odigrano srečanje 4. kroga UEFA Konferenčne lige med Stade Rennesom in Muro, kjer so z 1:0 slavili domačini.

Stade Rennes - NŠ Mura 1:0 (0:0)

Badé (76. min)

Začetna enajstrica Stade Rennes:

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Tekmo sodijo Estonci Juri Frischer, Veiko Mõtsnik, Sander Saga in Roomer Tarajev.

Prvi polčas se je končal po minuti sodniškega podaljška brez zadetkov.

V 66. minuti dve menjavi pri Rennesu. Vstopila sta Tait in Laborde, iz igre Santamaria in Terrier.

Tudi Šimundža se je odločil za prvo menjavo, v 68. minuti je Lotriča zamenjal Ouro.

Še dve menjavi pri domačih v 75. minuti. V igro Tel in Abline, iz igre Bourigeaud in Guirassy.

Vodstvo Rennesa v 76. minuti, zadel je Badé.

V 82. minuti druga menjava pri Muri. V igro Maroša, iz igre Mulahusejnović.

Menjavi v 88. minuti. Pri Rennesu v igro Tchaouna iz igre Sulemana, pri Muri v igro Tio Cipot iz igre Horvat.

V 89. minuti še dve menjavi pri Muri. Vstopila sta Buček in Kozar, igro sta zapustila Šturm in Lorbek.

Sodnik se je odločil za 5. minut podaljška.

V 3. minuti podaljška je rumeni karton prejel Tchaouna. Minuto kasneje je rumeni karton prejel še Laborde.

Tekma se je končala z zmago Rennesa z 1:0.

04.11.2021 ob 21:35 gost

Žal pricakovano,ne za dolgo !

04.11.2021 ob 22:34 gost

Dugo je avtobus pred našim golom zdržal.

9 1 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      04.11.2021 ob 23:23 gost

Francozi so zasluženo zmagali ,pohvale tudi si zasluzijo naši Pomurci.Zmagal je boljši.

11 0 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      04.11.2021 ob 23:28 AAAAAAAAAAAAAAA gost

Lapašon pa je Mura zaprla kljune, so napovidavali petardo pa je samo 1 nula.

8 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.11.2021 ob 7:27 gost

Vizjak minister glupi davki je tudi tekmo zgubil. Zdaj pa hoče drugi polčas da o jasni kako je hotel rešiti državo. Res je gnoj od gnoja minister na lobijskem sestanku predlaga kako ni potrebno plačati davka državi. Za njega je to reševanje države. Pa to nemoreš verjeti še laže, laže laže, krade, krade, krade. Vsi ki mu še pri tem verjamejo so isti lažnivci in kradljivci kot on.

9 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.11.2021 ob 7:42 Gest4 gost

Kaj, je ta Vizjak mogoče igral včeraj nogomet? Čestitke Muri, ne vem kaj so delali na tekmi z Celjem?

6 3 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
        05.11.2021 ob 8:54 AJAJAJAJAJAJ gost

Gost4 - ne nabijaj. Ker je Mura slaba. Koljejo se v Konf ligi, doma pa jih nabije vsak ki ima 90 minut časa da odigra tekmo. Pa ne se hvaliti z včerajšnjo tekmi. Ker več kot kolono avtobusov pred vašim golom nismo videli. Pa še vseeno ste izgubili. Zavlačevali do prejetega gola, potem pa taka stiska z časom da sem mislil, da bodo celo prehitevali sekunde. Tako je to, več si niti ne zaslužijo. Zdaj pa čez vikend spet SLO liga in spet že videno se pravibeda od nogometa. Že pa slišim Šimenoga, kako so utrujeni in blablabla. Če niso sposobni odigrati dveh tekem na teden, naj grejo igrat šah.

5 5 Prijavi neprimerno vsebino
      05.11.2021 ob 8:09 Gozd45 gost

kje pa je nabiti maroša

05.11.2021 ob 8:17 gost

7:27 pokliči v HRastovec jim preberi kaj si napisal.SAMI PRIDEJO PO TEBE. Brezupen primer.Boš na zaprtem oddelku.Tam ti je tudi mesto.TELE RDEČE.

5 4 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.11.2021 ob 8:19 gost

Spet ni petarde ki jo nekateri stalno napovedujete.Takšne ki tak mimo klestijo imajo najrajši STAVNICE.

6 2 replyOdgovori Prijavi neprimerno vsebino
      05.11.2021 ob 11:50 gost

ajanajaja,znal san,ka si tele ali ka si takšno velko tele,to pa resan…

05.11.2021 ob 13:45 gost

8.17,,,bedak zabiti tebe niti v hrastovcu ne sprejmejo. Ker ljudje kot si sam bolnik pa voji lažnivi, kradljivi, bolno umski debili vladni ne dobita mesta v zemeljski orbiti. Kvečjemu v kakem obsarvartoriju za zbiranje motenih umsko bolnih ljudi.

05.11.2021 ob 16:06 AAAAAAAAAAAAAAA gost

Ge še izdak čakan petardo kero ste napovedali najpametnejši antimuraši. Tou vas more boleti se se mi smijlite. Pa lejko filozofejrate kelko ščejte tou je bilou daleč od petarde kero vij samo senjajte.