Beltinčani s točko iz Ljubljane

13.4.2022

Beltinci Klima Tratnjek so se v 23. krogu 2. SNL pomeriti z Ilirijo. V Ljubljani se je danes tekma končala z rezultatom 2:2 (2:1).

ND Ilirija 1911 - ND Beltinci Klima Tratnjek 2:2 (2:1)

(Djermanović v 11. in 19. min (iz 11-m), Marič v 14. min, Zorman v 90. min)

Ljubljana, gledalcev 110. Sodniki: Jerič, Brezar, Kalan.

ND Ilirija 1911: Džafić, Gutić, Latinčič, Tomiček, Golob (od 67. Rotar), Djermanović, Stevanović (od 89. Gorenak), Kepic, Pedro (od 55. Piskule), Mlakar, Trdan.

ND Beltinci Klima Tratnjek:  Moćić, Mörec (od 46. Džumhur), Marič, Štravs (od 60. Pihler), Grobelnik, Raduha, Sočič, Maučec (od 46. Zorman), Zeljković, Žaler, Rantaša (od 46. Vinokurov).

Rumeni kartoni: Kepic, Stevanović; Zeljković, Pihler, Vinokurov.

Domači so po prostem strelu povedli v 11. minuti srečanja. Z desne strani je podal Golob, natančen pa je bil Djermanović.

V 14. minuti je Maučec podal do Mariča, ki je preigraval na robu kazenskega prostora in s strelom v daljši vratarjev kot ugnal Džafića.

Djermanović je v 19. minuti zadel iz enajstmetrovke. Zorman je v zaključku tekme zadel za 2:2 in s tem postavil končni izid srečanja.

* Foto: arhiv Pomurec