Murska Sobota, 24.7.2022

Danes je bila na Mestnem stadionu Fazanerija v Murski Soboti odigrana tekma 2. kroga PLT, kjer je Mura gostila Domžale. Mura si je želela nadomestiti točke, ki jih je izgubila v prvem krogu proti Olimpiji, kar ji je na koncu tudi uspelo s 4:3.

NŠ Mura - NK Domžale 4:3* (1:3)

(M. Daku v 17. min, Janez Pišek v 24. min, M. Strajnar v 27. min, A. Jakupović v 37. min; M. Daku v 61. min, L. Bobičanec v 70. min, N. Petković v 90. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Domžale:

Sodniki: Jug Matej (glavni sodnik), Brezar Davor (1. pomoč), Jug Tadej (2. pomoč) , Halilović Denis (4. sodnik) , Matković Aleksandar (5. sodnik) , Gabrovec David (6. sodnik)

Delegat: Močnik Vlado

Začetek tekme.

3. minuta: Kljub napaki Obradovića in K. Cipota k sreči ni prišlo do zadetka.

4. minuta: Strel Beganovića ni zatresel mreže.

7. minuta: Daku z glavo streljal precej mimo vrat.

12. minuta: Napako T. Cipota rešuje K. Cipot. Brez zadetka.

17. minuta: GOOOOLLLLL!!! Za Muro je zadel M. Daku. 1:0

24. minuta: Za Domžale je zadel Janez Pišek. 1:1

27. minuti: Domžale vodijo 1:2. Drugi gol je za Domžale zabil M. Strajnar. Napake vratarja Obradovića se kar vrstijo.

31. minuta: Enajstmetrovka! Luka Bobičanec v kazenskem prostoru izsilil prekršek Marka Strajnarja. Brez zadetka.

37. minuta: Ponovno zadetek za Domžale, tokrat je gol zabil A. Jakupović. 1:3

42. minuta: Poskus Dakuja, žoga mimo vrat.

43. minuta: Rumeni karton za A. Beganovića.

45+1. minuta: Konec prvega polčasa.

49. minuta: Priložnost za Domžale. C. Schoissenger je prišel do strela z glavo po podaji s kota, a žoga je letela mimo vrat.

50. minuta: Še ena priložnost za Domžale. Tudi tokrat brez zadetka.

51. minuta: Rumeni karton za D. Shabanhaxhaja.

58. minuta: Rumeni karton sedaj še za T. Cipota.

60: minuta: Menjava pri Muri. Iz igre D. Shabanhaxhaj in T. cipot, na zelenico Ž. Kous in N. Petković

61. minuta: GOOOOLLLL!!! Za Muro je ponovno zadel M. Daku! 2:3

65. minuta: Menjava pri Domžalah. Iz igre N. Perc in Jost Pisek, v igro E. Alić in B. Markus.

66. minuta: Rumeni karton za S. Vuka.

67. minuta: Rdeči karton prejel Janez Pišek.

69. minuta: Enajstmetrovka! Tudi Daku zapravil priložnost. Vratar mreže Domžal prehitro stopil iz svojih vrat in ponovitev enajstmetrovke.

70. minuta: GOOOOLLLL!!! Za Muro je zadel L. Bobičanec. Izenačenje za Muro. 3:3

80. minuta: Menjava pri Muri in Domažalah. Pri Muri na zelenico J. Majić, iz igre M. Klepač. Pri Domžalah iz igre M. Strajnar in S. Vuk, v igro M. Podlogar in A. Žinič.

85. minuta: Neuspešna Petković in Bobičanec. Brez zadetka.

86. minuta: Menjava pri Domžalah. Iz igre Jost Pišek, v igro A. Durič. Rumeni karton za Z. Husmani.

87. minuta: Menjava pri Muri. Iz igre M. Maruško, na zelenico N. Lorbek.

88. minuta: Rumeni karton za M. Podlogarja. Menjava pri Domžalah. Iz igre M. Ilenič, v igro A. Durić.

90. minuta: GOOOOLLLLL!!! In Mura ponovno vodi! Zadel je N. Petković. 4:3

90+1. minuta: Rumeni karton za N. Petkovića.