Beltinci Klima Tratnjek izgubili proti Bilju

Športni park Beltinci, 21.8.2022

V Športnem parku Beltinci je bila v soboto, 20. avgusta 2022, odigrana tekma 4. kroga 2. SNL med Beltinci Klima Tratnjek in Vitanest Bilje, kjer so Beltinci Klima Tratnjek izgubili z 2:4.

Beltinci Klima Tratnjek - ND Vitanest Bilje 2:4 (0:1)

(Susso 18. min; Grobelnik (11 m) v 55. min; Emruli v 64. min; Erniša v 73. min; Susso v 78. min in v 94. min)

Začetna enajsterica Beltinci Klima Tratnjek: Zver, Ptiček, Zorman (od 71. Kralj), Pihler, Emruli, Kosi (od 67. Mörec ), Grobelnik (od 85. Baligač), Ščernjavič, Sočič, Kaučič (od 46. Rantaša) in Žaler.

Začetna enajsterica ND Vitanest Bilje: Lipičar, Hadžić, Budić, Daniel Jalinous, Erniša, Doplihar (od 71. Kladar), Slavec, Žejen, Dominik Jalinous, Susso in Pori (od 66. Brešan- od 85. Gomizelj)

Sodniki: Denis Halilović (glavni sodnik), Matic Mežnar (1. pomoč) in Veljko Mijatović (2. pomoč).

Delegat: Drago Koletnik.

Rumeni kartoni: Dominik Jalinous (42.min), Žejen (78.min); Pihler (49.min), Ščernjavič (59.min), Emruli (68.min), Zorman (84.min).

Tekma se je začela pred 550 gledalci bojevito.

V 18. minuti je prišlo do nesporazuma v beltinski obrambi in posledično do vodstva gostov. Zadel je Bamba Susso.

Prvi polčas se je končal z vodstvom gostov.

V 55. minuti je sledilo izenačenje. Gal Grobelnik je zadel iz 11- metrovke.

V 64. minuti je za 2:1 zadel Adis Emruli in tako popeljal v vodstvo Beltinčane.

V 73. minuti je za izenačenje poskrbel Rok Erniša.

V 78. minuti je za vodstvo gostov poskrbel Bamba Susso. Nato pa vodstvo gostov povišal v 94. minuti s tem postavil končni izid tekme.

Beltinčani bodo v soboto, 27. avgusta 2022 gostovali pri Primorju.