Nafta s točko iz Rogaške Slatine

26.8.2022

V Športnem centru Rogaška Slatina je bila danes odigrana tekma 5. kroga v 2. slovenski nogometni ligi. Nogometaši Nafte in Rogaške so se razšli z delitvijo točk.

Rogaška - Nafta 1903 3:3 (2:1)

(Gradišar v 19. min, Haljeta v 38. in 92. min, Musulin v 43. in 85. min, Igrec v 74. min)

NK Nafta 1903:

NK Rogaška:

Nejc Gradišar je v 19. minuti popeljal Rogaško v vodstvo. V 38. minuti je izenačil Nermin Haljeta. Marko Musulin je v 43. minuti zadel za 2:1 in postavil izid prvega polčasa.

V 74. minuti je Stjepan Igrec izenačil na 2:2. Drugič na današnji tekmi je za 3:2 zadel Marko Musulin. Končni izid tekme je postavil Nermin Haljeta, ki je v zaključku tekme zadel za izenačujočih 3:3.

Nafta bo v nedeljo, 4.september, ob 16. uri, v Lendavi gostila Aluminij.

* Foto: arhiv Pomurec