Mestni stadion Fazanerija , 16.10.2022

Danes je bila na Mestnem stadionu Fazanerija odigrana tekma 13. kroga PLT, kjer je ekipa NŠ Mura premagala ekipo NK Kalcer Radomlje.

NŠ Mura - NK Kalcer Radomlje 3:0 (2:0)

(Daku v 3. min in v 74. min; T. Cipot v 9. min)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Kalcer Radomlje:

Sodniki: Denis Halilović (glavni sodnik), Jure Praprotnik (1. pomoč), Matic Mežnar (2. pomoč), Božo Kondić (4. sodnik), Slavko Vinčić 5. sodnik) in Grega Kordež (6. sodnik).

Delegat: Danijel Žalik.

GOOOOLLLL!!!!Mura je že povedla v 3. minuti. Mirlind Daku je dal gol in tako postavil rezultat 1:0 za domače.

GOOOOOLLLLL!!!!!Tio Cipot zastresel mrežo gostov in povišal v 9. minuti na 2:0 za domače.

V 30. minuti si je Mihael Klepač z desnico nastavil žogo in potem streljal, vendar prek vrat.

Matic Maruško si je v 33. minuti prislužil rumeni karton.

Dosojena enjastmetkovka. Vedran Vrhovac si je v 36. minuti prislužil rumeni karton. Glavni sodnik si je šel ogledat posnetek VAR.

Ni kazenska udarca po ogledu posnetka. Glavni sodnik uvidel svojo napako in rumeni karton preklical.

Amar Beganović v 40. minuti strelja, vendar mimo vrat.

Francesco Tahiraj si je v 40. minuti prislužil rumeni karton.

Po dveh minutah dodatka se je prvi polčas končal z 2:0 za domačine.

Martin Šroler si je v 48. minuti prislužil rumeni karton, kar pomeni da ne bo igral na naslednji tekmi.

Mirlind Daku strelja in zadane v naslednji minuti, ampak je bil v prepovedanem položaju.

V 57. minuti iz igre Darly NLandu Lufuilu, v igro Filip Čuić.

Radomljani so črnobele stisnili čisto na njihovo polovico.

V 67. minuti iz igre Ester Sokler in Francesco Tahiraj, v igro Nedim Hadžić in Luka Cerar.

Menjava tudi pri domačihv 67. minuti. Iz igre gresta Martin Šroler in Mihael Klepač, v igro pa gresta Klemen Pucko in Luka Bobičanec.

GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!Mirilnd Daku je zadal gol v 74. minuti in povišal vodstvo na 3:0.

V 72. minuti iz igre Madžid Šošić in Stipo Marković, v igro Tin Hrvoj in Andrej Pogačar.

V 77. minuti iz igre Matic Maruško in Mirlind Daku, v igro pa sta vstopila pri domačih Dardan Shabanhaxhaj in Alen Kozar.

V 85. minuti iz igre Žiga Kous, v igro Srđan Kuzmić.

Po treh minutah dodatka se je tekma končala s 3:0 za domačine.