Mestni stadion Fazanerija , 30.10.2022

Danes ob 17:30 se je na Mestnem stadionu Fazanerija začela tekma 15. kroga PLT, kjer ekipa NŠ Mura gosti ekipo NK Brava. V 29. minuti je Roberto Ponis zaradi goste megle po pričakovanju odpiskal konec tekme. 0:0. Tekma z Bravom, ki je bila prekinjena, se bo nadaljevala v sredo ob 16.45.

NŠ Mura - NK Bravo 0:0* (PREKINJENO)

Začetna enajsterica NŠ Mura:

Začetna enajsterica NK Bravo:

Sodniki: Roberto Ponis (glavni sodnik), Aleksander Burjan (1. pomoč), Jernej Flajšman (2. pomoč), Alen Borošak (4. sodnik), Asmir Sagrković (5. sodnik) in Bojan Mertik (6. sodnik).

Delegat: Jožef Rajh.

Začetek tekme v zelo gosti megli. Se pa sliši glasna podpora domačih navijačev.

V 5. minuti je strel Mihaela Klepača končal v bloku.

V 12. minuti drugi kot za Muro, ampak strel je šel visoko čez vrata.

Matic Maruško si je v 22. minuti prislužil rumeni karton.

Mitja Križan je v 23. minuti porumenel.

Težave zaradi megle. Slaba minuta prekinitve. Posvet vseh. Čakamo na odločitev glede dokončanja tekme.

Prekinitev tekme v 26. minuti. Nadaljevanja ne bo.

V 29. minuti je Roberto Ponis  po pričakovanju odpiskal konec tekme. 0 : 0. O tem, kdaj se bo srečanje nadaljevalo, vas bomo obvestili takoj, ko bo ta termin določen. Najverjetneje se bo preostali del odigral jutri.