NK Apače & NK Turnišče

Objavil: SHorvat

Slab začetek dober konec, je pregovor kateri še vedno drži. Seveda, bi se pravgotovo s tem strinjali nogometaši Apač. V 26. kolu PNL med NK Apači in NK Turnišče, so bili domačini uspešnejši. Kljub prejetima zadetkoma v 22. min. Horvat Tomaž in v 24. min. Koren Aleksander, se domačini niso predali. V 36. minuti je za domačine bil uspešen Nekrep Nejc. Ekipi sta odšli na odmor z rezultatom 1 : 2. V drugem polčasu so domačini zaigrali napadalneje, kar se jim je obrestovalo. Po lepem predoru v 49. min. Merčnik Nejca po levi strani je bil izid izenačen. Tako so domačini dobili dodaten elan in v 84. min. rezultat končno obrnili v svojo korist, strelec zmagujočega strela je bil Kuzmič Dejan. Za domačine so nastopili : Kuzmic Mario (V), Kurbus Zvonko(K) (Grilanc Marko 3), Sterniša Srečko (Kučan Andrej61), Merčnik Nejc, Novina David, Mauko Aleš, Kreslin Aleksander, Topolinjak Denis, Nekrep Nejc (Kovač Dejan 80), Kuzmič Dejan (Mulec Niko 89), Grilanc Jaka. Za goste so nastopili: Lebar Damjan (V), Lebar Tadej ( Horvat Denis 76), Jakšič Michael, Kulčar Bojan, Šemen Mitja, Lutar Denis (Nežič Jernej 46), Lapoša Tomaž (Gjerkeš Mitja 65), Horvat Tomaž (K), Koren Aleksander, Verbančič Boštjan ( Bertalanič Bojan 10), Koznicov David.